Prodej-autohifi.cz - prodejce autohifi

kontakt: Prodej-autohifi.cz, Ing. Milan Rychtr, Cítolibská 2550, Louny, 440 01, ČR
Tel.: 774 456 146

 

Alarmy

V dnešní době je již nezbytnou nutností Vaše auto chránit nějakým způsobem před zloději. Proti stále vybavenějším a odbornějším zlodějům se lze jen velmi těžko chránit. Obecně se dá říct, že každé auto je možné ukrást. Jestliže si zloděj Váš vůz vyhlédne, pak není proti němu prakticky obrany. Ale můžeme mu úlohu výrazně ztížit. Jedním způsobem může být i použití autoalarmu.

Pro názornost můžeme připomenout statistiky Českého statistického úřadu sestavené na základě informací od Policejního Prezidia ČR. V roce 2003 bylo v České republice ukradeno 24.174 dvoustopých vozidel v celkové hodnotě 2.759.476,- Kč. Z toho vyplývá, že průměrná hodnota ukradeného auta činí zhruba 114 tisíc korun. Současně 65.877 vozidel bylo vykradeno, a tím byla způsobena škoda ve výši 1.597.580,- Kč.

Např. v Praze je průměrně ukradeno každých 48 minut jedno auto.

Statistika je neúprosná stejně jako fakt, že počty ukradených vozidel se policistům již roky nedaří snížit.Automobil je možné zabezpečit několika stupni zabezpečení :
- Od nejjednoduššího
hlídání otevření dveří, kapoty, zavazadlového prostoru a zapnutí spotřebiče

- Přes průměrný
Dálkově ovládaný autoalarm, který má více okruhový imobilizér, hlídá otevření všech dveří, reaguje na manipulaci se zapalováním,

- Až po komfortní
autoalarm ovládaný plovoucím kódem s ochranou funkcí antiscan, který hlídá otevření všech dveří, reaguje na manipulaci se zapalováním, hlídá vnitřní prostor automobilu pomocí ultrazvukových vln, má více okruhový imobilizér, otřesová a náklonná čidla, aj.
Alarm lze propojit s radiovým nebo GSM pagerem a funkce jako např. aktivace a deaktivace imobilizéru, zamčení a odemčení automobilu můžete ovládat přes mobilní telefon.

Zabýváme se převážně zabezpečením od firmy JABLOTRON. Na montáž těchto výrobků máme odborné osvědčení firmy Jablotron, které nám umožňuje dávat na montované zboží záruku až na dobu 5-ti let. Jako součást montáže autoalarmu nabízíme jednou ročně bezplatné kontroly funkcí alarmu.

Kategorie výrobků

Provozovatel

Ing. Milan Rychtr
Tel.: 774 456 146
ICQ: 161-053-657 ICQ status

infozavinacprodej-autohifi.cz

Máte-li libovolný dotaz neváhejte nás kontaktovat.

Mailing list

Chci být průběžně informován(a) o aktualitách eshopu.